X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

ESHG Paryż 2013 – Nowe możliwości w genetyce człowieka.

dodano: 03.7.2013

Utrzymanie najwyższego poziomu opieki genetycznej wymaga śledzenia na bieżąco tego, co dzieje się na świecie w genetyce człowieka, a najlepszą okazją do tego są spotkania naukowe genetyków klinicznych, biotechnologów i biologów molekularnych. W Europie największym, najważniejszym, najbardziej prestiżowym i najszerszym tematycznie spotkaniem jest organizowany co roku Kongres Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka (European Society of Human Genetics, ESHG), w którym uczestniczą tysiące genetyków człowieka – klinicystów i naukowców – nie tylko z Europy, ale także z całego świata.

czytaj więcej »
photo

Płatność w systemie ratalnym w GENESIS

dodano: 17.6.2013

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że już dziś w Centrum Genetyki Medycznej GENESIS mogą Państwo skorzystać z płatności w systemie ratalnym. Program prowadzony jest we współpracy z firmą Ratalnie.com.

czytaj więcej »
photo

Biała Sobota z Onkogenetyką w GENESIS!

dodano: 16.6.2013

Tym razem Biała Sobota poświęcona była problemom onkologicznym. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

czytaj więcej »
photo

Podziękowania dla Pacjentów!

dodano: 16.5.2013

Prof. Anna Latos-Bieleńska otrzymała szczególne wyróżnienie w Konkursie im. prof. Zbigniewa Religi o tytuł „Wyjątkowy Lekarz” organizowanym przez Fundację „Zdążyć dzieciom z pomocą”.

czytaj więcej »
photo

Ty też masz prawo do świadomego wyboru!

dodano: 14.5.2013

Angelina Jolie w artykule dla "The New York Timesa" napisała, że przeszła prewencyjną operację usunięcia obu piersi, ponieważ lekarze stwierdzili, że istnieje duże ryzyko wystąpienia raka piersi. Angelia Jolie jest nosicielką zmutowanego genu BRCA1, przez który ryzyko wystąpienia u niej raka piersi wynosiło 87 proc., a raka jajnika - 50 proc.

czytaj więcej »