X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Artykuł w Medycznych Trendach

dodano: 12.10.2011

(...) "Badanie metodą mikromacierzy jest 1000 razy dokładniejsze, niż zwykłe badanie kariotypu. Umożliwia wykrycie wszystkich zmian (abberacji) chromosomów oraz zmian bardzo małych, niemożliwych do wykrycia innymi metodami np. obejmującymi jeden gen."(...)

czytaj więcej »
photo

Wykład wygłoszony na VII Krajowej Konferencji Ginekologia i Położnictwo

dodano: 08.6.2011

Wykład Pani Profesor Anny Latos-Bieleńskiej na temat znaczenia badań genetycznych w zaburzeniach rozrodu wygłoszony podczas VII Krajowej Konferencji Szkoleniowej Ginekologia i Położnictwo 2010, Kraków, 19-20 listopada 2010.

czytaj więcej »
photo

Certyfikat EMQN

dodano: 06.6.2011

Z prawdziwą dumą i satysfakcją pragniemy poinformować, że nasze Laboratorium genetyki molekularnej współpracujące z Uniwersytetem A. Mickiewicza uzyskało certyfikat EMQN w zakresie analizy sekwencyjnej.

czytaj więcej »
photo

Certyfikat Najwyższa Jakość w Medycynie

dodano: 25.5.2011

Z dumą i satysfakcją pragniemy poinformować Państwa, że Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało firmie GENESIS POLSKA certyfikat "Najwyższa Jakość w Medycynie".

czytaj więcej »
photo

5.234.030 PLN dla GENESIS

dodano: 03.3.2011

Z wielką satysfakcją informujemy, że GENESIS POLSKA Sp. z o.o. uzyskała dofinansowanie w wysokości 5.234.030 PLN z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, działanie 1.4-4.1. Innowacyjność projektu polega na opracowaniu i wdrożeniu innowacyjnego produktu na skalę światową - dedykowanych specyficznie populacji polskiej i słowiańskiej chipów mikromacierzowych umożliwiających dokonywanie kompleksowych testów genetycznych wielu chorób i patologii o istotnych skutkach społecznych i złożonym podłożu molekularnym.

czytaj więcej »