X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Karty podarunkowe na badania genetyczne

dodano: 2016-12-08 16:31:00

Szanowi Państwo,

zbliżający się okreś Świąt Bożego Narodzenia to czas składania życzeń oraz czynienia podsumowań, planów i - oczywiście - postanowień noworocznych. To także szczególny moment, by pomyśleć o tych, których kochamy i zadbać o ich zdrowie.

Karty podarunkowe na wybrane panele badań genetycznych to wyjątkowy i przydatny prezent, bez względu na wiek czy płeć obdarowanych. Pozwoli im - bez ponoszenia dodatkowych kosztów - poznać predyspozycje genetyczne do niektórych schorzeń czy chorób, takich jak celiakia, hipercholesterolemia czy rak piersi. Wiedza ta jest niezbędna, by jeszcze efektywniej zatroszczyć się o zdrowie, a początek roku to dobry czas, aby wdrożyć odpowiednią profilaktykę, zmienić styl życia oraz dietę.

Oferujemy eleganckie karty podarunkowe o wartościach 250 zł i 500 zł na wybrane panele badań genetcznych. Gwarantujemy najwyższą jakość wyników.

Karty można zamawiać mailowo: m.halke@genesis.pl lub telefonicznie: 609 436 437.

Pozdrawiamy,

Zespół CGM GENESIS