X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

DZIEŃ CHORÓB RZADKICH - BEZPŁATNE KONSULTACJE

dodano: 2017-02-24 16:05:00

Szanowni Państwo,

28. lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Chorób Rzadkich. Zbadano, iż 80% chorób rzadkich ma podłoże genetyczne, dlatego szczególnie ważna jest ekspercka wiedza Lekarzy specjalistów genetyki klinicznej.
Centra Genetyki Medycznej GENESIS, jako wiodąca firma genetyczna w Polsce, specjalizująca się w diagnostyce chorób rzadkich, uzyskała oficjalną rekomendację Organizacji EURORDIS (inicjatora wydarzenia) na realizację Dnia Chorób Rzadkich w dniu 01.03. br.

W tym szczególnym dniu, z myślą o Pacjentach, lekarze specjaliści genetyki klinicznej z CGM GENESIS będą udzielać bezpłatnych konsultacji osobom zmagającym się z chorobami rzadkimi.
Będziemy czekać na Państwa w poradni CGM GENESIS w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4.

Osoby zainteresowane bezpłatnymi konsultacjami w zakresie chorób rzadkich, prosimy o kontakt telefoniczny: 601 305 306.

Mamy nadzieję, że nasze konsultacje okażą się pomocne nie tylko dla Pacjentów, ale i osób będących dla nich największym wsparciem – ich Bliskich oraz Lekarzy prowadzących.

Liczba bezpłatnych konsultacji jest ograniczona.

Pozdrawiamy,
Zespół CGM GENESIS