X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Gwiazdory jadą dla Filipka - 17. grudnia

dodano: 2017-11-28 12:10:00

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS zostały partnerem wydarzenia „Gwiazdory jadą dla Filipa”, które odbędzie się 17.grudnia br. w Poznaniu. 

Filip Józefowski to 3-letni Pacjent naszej Poradni. Urodził się z zespołem wad wrodzonych Vacterl (złożona wada serca, niedrożność przełyku oraz zarośnięty odbyt). W ciągu swojego krótkiego życia Filipek przeszedł już siedem operacji i nadal wymaga stałej opieki lekarzy, kosztownej rehabilitacji i kolejnych zabiegów.

W imieniu wszystkich Partnerów Akcji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym świątecznym przedsięwzięciu. Wystarczy wziąć rower, przebrać się za Mikołaja/Gwiazdora i obowiązkowo wyposażyć w dobry humor. Meta przejazdu zlokalizowana będzie nad Jeziorem Strzeszyńskim, Organizatorzy zaplanowali rodzinny piknik z ogniskiem.

Zapisy prowadzi salon rowerowy Bike Atelier, zlokalizowany przy ul. Naramowickiej 186. Koszt udziału w imprezie to 30 zł – całkowity dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Filipa.

Z pozdrowieniami,

Zespół CGM GENESIS