X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dla Pacjentów

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS to jedyna w Polsce placówka medyczna posiadająca tak szeroką ofertę badań genetycznych (ponad 300) i udzielająca konsultacji z zakresu poradnictwa genetycznego. Realizujemy świadczenia w zakresie poradnictwa genetycznego dla pacjentów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (wymagane jest skierowanie do poradni genetycznej, wystawione przez lekarza posiadającego kontrakt z NFZ).

Część badań DNA wykonywanych w Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest finansowana przez NFZ, inne są wykonywane odpłatnie (kliknij, aby sprawdzić ofertę badań). Badania niedostępne jeszcze w Polsce, wykonujemy we współpracy z zagranicznymi ośrodkami genetyki medycznej. W razie potrzeby możemy opracować diagnostykę każdej choroby genetycznej, której podłoże molekularne zostało poznane.

Jako jedyny prywatny zakład opieki zdrowotnej w Polsce posiadamy najnowocześniejszy sprzęt wykorzystujący w diagnostyce genetycznej technologię mikromacierzy. Dzięki temu nasze Centrum badań może jeszcze szybciej i pewniej pomagać pacjentom.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lekarzy i pacjentów z całego kraju, rozwijamy sieć jednostek partnerskich. Pacjent nie musi już przyjeżdżać osobiście do centrum badań DNA w Poznaniu. Wystarczy, by zgłosił się do najbliższej współpracującej z Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jednostki na pobranie krwi (zobacz jednostki), która zostanie przesłana bezpośrednio do laboratorium w Poznaniu. Również w tej jednostce pacjent odbierze wynik badania wraz z czytelnym i jasnym opisem dokonanym przez najlepszych w swojej dziedzinie lekarzy specjalistów genetyki klinicznej.

Aby nasza pomoc była skuteczna i na jeszcze wyższym poziomie, współpracujemy z licznymi ośrodkami naukowymi, a także wspieramy stowarzyszenia pacjentów i ich rodzin. Nieustannie poszerzamy nasze kwalifikacje, uczestniczymy w konferencjach i szkoleniach.

Badania DNA

Administratorem Twoich danych będzie Centra Genetyki Medycznej Genesis sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań. Twoje dane osobowe są zbierane w celu rejestracji do Poradni Genetycznej w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. 

Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. 

 

Rozłóż płatność na raty dowiedz się więcej ››