X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Poradnia Genetyczna czynna w SOBOTĘ!

dodano: 19.5.2014

Informujemy, że Poradnia Genetyczna będzie dodatkowo czynna 7 czerwca (sobota) w godzinach 9:00 – 14:00. W tym dniu można będzie uzyskać świadczenia zdrowotne, z zakresu poradnictwa i badań genetycznych.

czytaj więcej »
photo

10-lecie FUNDUSZY UE

dodano: 29.4.2014

GENESIS POLSKA S.A. (GENESIS) dzięki pozyskanym funduszom na realizację projektu, który obejmował inwestycję zakupu i uruchomienia linii technologicznej dla przeprowadzania usług innowacyjnych badań genetycznych, wprowadziła do swojej oferty badania genetyczne metodą mikromacierzy.

czytaj więcej »
photo

TYdzień Chorób Rzadkich

dodano: 28.2.2014

Już po raz czwarty, obchodzimy w Polsce Dzień Chorób Rzadkich. Jest to bardzo cenna inicjatywa, uświadamiająca istnienie szczególnie rzadkich chorób w społeczeństwie. Choroby rzadkie występują z częstością mniejszą niż jeden przypadek na dwa tysiące urodzonych dzieci, choroby ultra rzadkie – mniejszą niż raz na 50 tysięcy urodzeń. Ta niewielka skala powoduje , że w wielu przypadkach trudno je prawidłowo rozpoznać.

czytaj więcej »
photo

Rejestracja wizyty w Poradni Genetycznej

dodano: 30.12.2013

Uprzejmie informujemy, że GENESIS POLSKA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, uruchomiła Centralną Rejestrację Pacjentów.

czytaj więcej »
photo

Planujecie ciążę? To fantastycznie!

dodano: 09.12.2013

Chcemy Was w związku z tym zachęcić do BARDZO WAŻNEGO działania. Zapraszamy na stronę be4pregnancy.pl

czytaj więcej »