X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka

dodano: 17.9.2018

W dniach 13-15.09.2018 Centra Genetyki Medycznej GENESIS uczestniczyły w IX Zjeździe Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Członkowie Zjazdu mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów oraz odwiedzenia naszego firmowego stoiska.

czytaj więcej »
photo

CGM Genesis po raz kolejny uczestnikiem wydarzenia "ZaBIEGAJ O FUNDUSZE"

dodano: 14.9.2018

Miło nam poinformować, że Centra Genetyki Medycznej Genesis po raz kolejny wzięło udział w wydarzeniu "ZaBIEGAJ o Fundusze". Jako beneficjent WRPO przedstawiliśmy rozwiązania technologiczne, które wdrożyliśmy dzięki wsparciu środków unijnych.

czytaj więcej »
photo

Zmiana godzin pracy Infolinii

dodano: 11.9.2018

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w dniu 11.09.2018 Infolinia będzie czynna do godziny 16.00. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Zespół CGM Genesis.

czytaj więcej »
photo

CGM Genesis od 14 lat z Certyfikatem ISO 9001

dodano: 28.8.2018

Szanowni Państwo, dzięki rzetelnej pracy, systematycznym działaniom i zaangażowaniu całego Zespołu CGM GENESIS, wdrożony przez nas system zarządzania jakością jest stale doskonalony, by zapewniać naszym Pacjentom usługi medyczne w oparciu o najwyższe standardy.

czytaj więcej »
photo

Prace serwisowe - Centralna Rejestracja

dodano: 24.8.2018

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych (prace serwisowe) w dniu 24.08 Centralna Rejestracja czynna będzie wyjątkowo od godziny 9:00. Zachęcamy do kontaktu

czytaj więcej »