X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Elektroniczny wynik

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Centrum Genetyki Medycznej GENESIS udostępniło serwis e-GENESIS. SERWIS pozwoli na elektroniczny dostęp do wyników badań natychmiast po ich zatwierdzeniu przez uprawnionego Specjalistę. To nowoczesne rozwiązanie znacząco wpłynie na skróceniu czasu oczekiwania na wynik badania, co często decyduje o postawieniu trafnej diagnozy.

Oryginały wyników badań i karty informacyjnej będą przechowywane w dokumentacji medycznej Pacjenta.

SERWIS jest dostępny dla każdego Pacjenta oraz Lekarza współpracującego z GENESIS.


Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Centra Genetyki Medycznej Genesis sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie w celu udostępnienie wyniku w formie elektronicznej. czytaj więcej... Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularzaElektroniczny wynik - krok po kroku:

 1. Jeśli chcecie Państwo otrzymać wynik drogą elektroniczną prosimy o wypełnienie oświadczenia i przesłanie go na:

  • adres mailowy: e-genesis@genesis.pl
  • fax. 61 851 66 46
  • listownie: CGM Genesis, ul. Grudziniec 4, 60-601 Poznań

  W oświadczeniu należy wypełnić wszystkie pola.

  UWAGA!! W przypadku osób niepełnoletnich należy podać obok danych osobowych dziecka dane osobowe rodziców bądź opiekunów.

 2. Po wysłaniu wypełnionego Formularza, w ciągu 2 dni roboczych, otrzymacie Państwo na wskazany adres e-mail wiadomość dotyczącą weryfikacji konta. Po pomyślnej weryfikacji adresu otrzymacie Państwo dostęp do konta e-WYNIK w serwisie e-GENESIS. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią otrzymanych e-maili oraz postępowanie zgodnie z zawartymi w nich instrukcjach.

 3. Uzyskanie dostępu do konta e-WYNIK, wiąże się z akceptacją regulaminu. Aktywowanie konta jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonym oświadczeniu dla potrzeb niezbędnych do przesłania wyniku w wersji elektronicznej od Centrum Genetyki Medycznej GENESIS - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

 4. Prosimy o dokładne sprawdzenie danych osobowych w serwisie. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z Administratorem e-genesis@genesis.pl

  * przed wysłaniem e-maila prosimy o ponowne sprawdzenie przesłanych danych

UWAGA!
Dostęp i korzystanie z serwisu e-GENESIS jest całkowicie bezpłatne.PRZEJDŹ DO SERWISU E-WYNIK

PRZYPOMINAMY O NUMERACH TELEFONÓW, DZIĘKI KTÓRYM MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ:

+48 61 62 63 436
INFOLINIA: +48 601 305 306