X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Vouchery dla przedsiębiorstw

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że GENESIS POLSKA znalazła się wśród zwycięzców konkursu „Vouchery dla przedsiębiorstw”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu systemowego PO KL pn. „Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce”, Priorytet VIII. Regionalne kadry gospodarki Działanie 8.2. Transfer wiedzy Poddziałanie 8.2.1. Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw. Organizatorem Konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. W tegorocznej edycji Konkursu ocenie poddane było 48 wniosków na 21 możliwych do przyznania voucherów dla przedsiębiorstw.

GENESIS jako Beneficjent realizuje projekt pt.: „Ocena poprawy realizacji przedsiębiorstwo-klient poprzez wprowadzenie profesjonalnej instruktażowej i informacyjnej dokumentacji audiowizualnej do działalności marketingowej Zakładu Opieki Zdrowotnej zajmującego się diagnostyką chorób genetycznych człowieka”.

Genetyka medyczna jest innowacyjną dziedziną medycyny. Z tego względu, jak również z uwagi na szybki postęp wiedzy w zakresie diagnostyki genetycznej, usługobiorcy, nie tylko Pacjenci, ale także Lekarze, kierujący Pacjentów na badania, mogą mieć problem ze zrozumieniem istoty testu genetycznego, wskazań do badania, sposobu pobierania i przesyłania do nas materiału biologicznego. Celem projektu jest ocena wpływu na relację przedsiębiorstwo-klient udostępniania usługobiorcom instruktażowych i edukacyjnych materiałów audiowizualnych. Materiały zostały umieszczone na stronie internetowej. Informacje edukacyjne prezentowane są również Pacjentom w poczekalni Poradni Genetycznej.

Przyniesie to Beneficjentowi korzyści w postaci wiedzy na temat właściwych metod komunikacji z Pacjentami i Lekarzami współpracującymi, co pozwoli na podwyższenie jakości usługi w zakresie diagnostyki chorób genetycznych człowieka i umocni pozycję lidera na rynku usług  w Polsce. 

Główna strona Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: www.efs.wup.poznan.pl