X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ceny wizyt

W przypadku odpłatnych wizyt w Poradni Genetycznej:

Wizyta genetyczna:

  • pierwszorazowa*: 200 PLN (u profesora 300 PLN)
  • kolejna: 150 PLN (u profesora 200 PLN)

Wizyta onkogenetyczna:

  • pierwszorazowa:  120 PLN (u profesora 160 PLN)
  • kolejna: 80 PLN (u profesora 120 PLN)

Analiza rodowodu do badań genetycznych: 80 PLN

Wizyta Life Style: 300 PLN

*cena wizyty pierwszorazowej u lekarza specjalisty obejmuje maksymalnie 3 osoby w Rodzinie, dopłata za każdą kolejną osobę wynosi 100 PLN

 

Administratorem Twoich danych będzie Centra Genetyki Medycznej Genesis sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań. Twoje dane osobowe są zbierane w celu rejestracji do Poradni Genetycznej w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. 

 

Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.