X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Umawianie wizyt - Poznań

 

Umawianie wizyt odbywa się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 18:00,w puiątki: do godz. 16:00 telefonicznie pod numerem: 61 626 34 36 

  • drogą elektroniczną: e-rejestracja@genesis.pl
  • osobiście lub za pomocą osób trzecich w punkcie Rejestracji w Poradni Genetycznej.

Skierowanie na wizytę u specjalisty, refundowaną przez NFZ, wystawia lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, mający zawartą  umowę z NFZ lub pracujący w placówce służby zdrowia mającej taką umowę.

UWAGA!

Przed każdą zaplanowaną wizytą w Poradni Genetycznej, należy zgłosić się 15 min. wcześniej do punktu Rejestracji, w celu dostarczenia skierowania (w przypadku pierwszej wizyty)*, weryfikacji prawa Pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej* oraz dowodu tożsamości.

 

* dotyczy wyłącznie świadczeń refundowanych ze środków publicznych, w pozostałych przypadkach wymagany jest wyłącznie dowód tożsamości.

Administratorem Twoich danych będzie Centra Genetyki Medycznej Genesis sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań. Twoje dane osobowe są zbierane w celu rejestracji do Poradni Genetycznej w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. 

 

Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.