X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Historia firmy

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej utworzonym w 1999 roku (link do archiwalnej strony internetowej). Specjalizujemy się w diagnostyce chorób genetycznych, wad wrodzonych, niepowodzeń rozrodu i poradnictwie genetycznym. Jesteśmy zespołem doświadczonych genetyków klinicznych, cytogenetyków i biologów molekularnych.

Pomagając pacjentom i działając na rynku usług medycznych od ponad 10 lat uznaliśmy, że przyszedł moment na zmiany. Pierwszym krokiem była nowa nazwa. Początkowo dodaliśmy do dotychczasowej "Centrum Genetyki Medycznej" słowo GENESIS. Nowy wizerunek firmy odzwierciedla skok technologiczny (technologia mikromacierzy wprowadzona dzięki wsparciu środków UE), jakościowy (nagrody i certyfikaty), naukowy (publikacje naukowe) oraz zwiększony zakres badań diagnostycznych. Niezmiennie najwyższymi wartościami pozostają dla nas pacjenci, ich zdrowie i udzielanie im świadczeń medycznych najwyższej jakości.

Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy i nadal poszerzamy w znanych ośrodkach akademickich i instytutach naukowych w kraju oraz w znakomitych ośrodkach badawczych i klinicznych za granicą. Wielu z nas ma stopnie i tytuły naukowe, a nasz ustawiczny rozwój naukowy w tak szybko rozwijającej się dziedzinie jaką jest genetyka, stanowi gwarancję wysokiego poziomu pracy klinicznej. Współpracujemy z licznymi ośrodkami naukowymi krajowymi i zagranicznymi oraz stowarzyszeniami pacjentów i ich rodzin.

Zajmując się od wielu lat poradnictwem genetycznym, dobrze znamy problemy naszych Pacjentów. W Centrum Genetyki Medycznej GENESIS znajdą Państwo profesjonalne poradnictwo genetyczne, szeroki zakres badań genetycznych prowadzonych w naszych nowocześnie wyposażonych Pracowniach, komfortowe warunki lokalowe i życzliwe podejście całego personelu.

Zapraszamy Państwa do Centrum Genetyki Medycznej GENESIS.

Prof. dr hab. med. Anna Latos-Bieleńska
z Zespołem CGM GENESIS