X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przyjmowanie materiału biologicznego

1. Dostarczenie osobiście – materiał biologiczny do badań można dostarczyć do CGM GENESIS w Poznaniu, ul. Grudzieniec 4 przez całą dobę.

2. Przesyłka - na wszystkie badania materiał biologiczny (krew, wymaz, materiał z poronienia) można przesłać kurierem lub przesyłką pocztową priorytetową na adres CGM GENESIS w Poznaniu. W tym celu rekomendowane jest zamówienie odpowiedniego zestawu CGM GENESIS do pobierania materiału biologicznego

W przypadku materiału z poronienia (kosmówki) istnieje możliwość odbioru materiału przez kuriera bezpośrednio z jednostki, w której lekarz dokonał pobrania materiału. W tym celu prosimy o kontakt (61) 62 63 436 w godzinach pracy Poradni Genetycznej oraz na tel. kom. 601 305 306 w pozostałych godzinach.

Administratorem Twoich danych będzie Centra Genetyki Medycznej Genesis sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań. Twoje dane osobowe są zbierane w celu rejestracji do Poradni Genetycznej w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. 

 

Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.