X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Informacje o płatnościach

Wszystkie badania wykonywane są w Laboratorium Centrum Genetyki Medycznej GENESIS

Wyjątek: badanie 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 278 wykonywane przez ASPER oraz badanie 315 wykonywane we współpracy z zagranicznym renomowanym ośrodkiem.

 • w przypadku badań mikromacierzowych ASPER, rabat w wysokości 300 PLN od każdego kolejnego badania;
 • ceny badań nie zawierają ceny izolacji DNA (za wyjątkiem badań patogenów, badania BRCA1, badania mikromacierzy oraz badania NIPT);
 • do pierwszego badania należy doliczyć  45 PLN (koszt izolacji DNA) jeśli materiałem do badań jest krew;
 • w przypadku izolacji DNA z tkanki niestandardowej (kostki parafinowe, fragmenty łożyska, kość) należy doliczyć 95 PLN (koszt izolacji DNA);
 • w przypadku izolacji DNA z wymazu z jamy ustnej należy doliczyć 95 PLN (koszt niestandardowej izolacji DNA);
 • Wybrane badania można wykonać wersji na „cito”.
  W takiej sytuacji należy doliczyć:
  - 150 PLN -  przy wybranych  badaniach onkologicznych do ceny podstawowej badania
  - 150 PLN -  przy określeniu płci płodu w materiale z poronienia do ceny podstawowej (w wersji „cito” badanie wykonuje się tylko ze świeżej tkanki, badanie nie jest technicznie możliwe z tkanki utrwalonej w postaci kostek parafinowych)
  - dopłatę w wysokości 30% ceny badania - przy pozostałych badaniach genetycznych
  WAŻNE: możliwość wykonania badania molekularnego w wersji “cito”
  należy ustalić wcześniej z laboratorium GENESIS.
 • w przypadku odpłatnych wizyt w Poradni Genetycznej:
  a) Wizyta genetyczna:
  - pierwszorazowa*: 200 PLN (u profesora 300 PLN)
  - kolejna: 150 PLN (u profesora 200 PLN)
  b) Wizyta onkogenetyczna:
  - pierwszorazowa:  120 PLN (u profesora 160 PLN)
  - kolejna: 80 PLN (u profesora 120 PLN)
 • Analiza rodowodu do badań genetycznych: 80 PLN
 • Wizyta Life Style: 300 PLN

*cena wizyty pierwszorazowej u lekarza specjalisty obejmuje maksymalnie 3 osoby w Rodzinie, dopłata za każdą kolejną osobę wynosi 100 PLN

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, jak również Lekarzy zlecających badania genetyczne w CGM GENESIS, wprowadziliśmy w przypadku dużych genów, tam gdzie to było możliwe, diagnostykę molekularną podzieloną na etapy. Ma to na celu zmniejszenie kosztów diagnostyki molekularnej - w przypadku stwierdzenia mutacji w wybranej do badania części genu, będzie możliwe odstąpienie od analizy pozostałej części genu, a cena badania jest odpowiednio niższa (patrz cennik). W przypadku nie znalezienia mutacji, badanie molekularne następnej części genu może być kontynuowane (koszt zgodnie z cennikiem). Prosimy o wyraźne zaznaczenie (identyfikator badania otrzymał odpowiednio rozszerzenia: a, b), czy badanie ma dotyczyć całego genu, czy wskazanej części genu.

Administratorem Twoich danych będzie Centra Genetyki Medycznej Genesis sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań. Twoje dane osobowe są zbierane w celu rejestracji do Poradni Genetycznej w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. 

 

Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.