Historia firmy

Centra Genetyki Medycznej Genesis funkcjonuje na rynku usług medycznych nieprzerwanie od 20 lat.

Na przestrzeni tego czasu nie brakowało momentów przełomowych:

 

osczasu vertival

Jako wiodąca firma genetyczna, pomogliśmy już ponad 80 tysiącom pacjentów z Polski i zagranicy. Udaje nam się to, dzięki posiadaniu zespołu wykwalifikowanych lekarzy specjalistów genetyki klinicznej.

Specjalizujemy się w badaniach genetycznych i poradnictwie genetycznym. Oferta przeprowadzanych badań obejmuje szeroki zakres onkologii, ginekologii, andrologii, pediatrii, okulistyki i neurologii

Jesteśmy ekspertami m.in. w:

  • Diagnostyce par z niepowodzeniami rozrodu
  • Diagnostyce poronień, wad wrodzonych, dystrofii, opóźnień rozwoju oraz autyzmu
  • Diagnostyce rzadkich chorób genetycznych
  • Diagnostyce nowotworowej

 

Nasi specjaliści udzielają pacjentom kompleksowej pomocy w obszarze badań genetycznych. Wizyta w poradni to przede wszystkim fachowa konsultacja lekarska, wsparcie merytoryczne po otrzymaniu wyniku oraz zalecenia profilaktyczne.

Zespół naszych lekarzy zdobywał i nadal poszerza swoje doświadczenie zawodowe w znanych ośrodkach akademickich i instytutach naukowych w kraju oraz w znakomitych ośrodkach badawczych i klinicznych za granicą.

Współpracujemy z licznymi ośrodkami naukowymi krajowymi i zagranicznymi oraz stowarzyszeniami pacjentów i ich rodzin.

Każdy pacjent CGM Genesis poza wynikiem badania genetycznego otrzymuje również kartę informacyjną ze szczegółowym opisem

Wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjentów, posiadamy elektroniczny system dający możliwość odbioru wyniku bez wychodzenia z domu.

Dajemy możliwość zlecenia wykonania badania genetycznego we wszystkich laboratoriach medycznych Diagnostyka na terenie całego kraju.

Chcąc dotrzeć do jak najszerszej grupy pacjentów nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, a co za tym idzie ofertę badań.

Wykorzystując zaawansowane technologie i najnowsze odkrycia medycyny, każdego dnia dążymy do tego aby nieustannie się rozwijać stawiając sobie jako wartość nadrzędną zdrowie i życie naszych pacjentów.

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół CGM Genesis

Projekt i wdrożenie: symbioza.net.pl
Skontaktuj się z nami!