Nagrody i osiągnięcia

Stawiamy na rozwój.
Sprawdź nagrody, certyfikaty i osiągnięcia, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.

ISO miniaturka
Certyfikat ISO 9001:2015

Dzięki wysiłkowi całego Zespołu, wdrożony i doskonalony system zarządzania jakością pozwala nam osiągać nasz główny cel. Certyfikat został nam przyznany za stosowanie systemu zarządzania jakością w zakresie usług medycznych – konsultacji oraz diagnostyki i poradnictwa obejmującego genetykę medyczną.

Zobacz certyfikat

PTGCz Technika aCGH diagnostyka postnatalna
Certyfikat PTGC – Mikromacierze CGH

Pragnąc podzielić się z Państwem naszym sukcesem, informujemy, że Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. techniki mikromacierzy CGH (aCGH) przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2020-2022 w zakresie mikromacierzy CGH. 

Zobacz certyfikat

PTGCz Cytogenetyka klasyczna badania postnatalne
Certyfikat PTGC – Cytogenetyka Klasyczna

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. cytogenetyki klasycznej przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2020-2022 w zakresie cytogenetyki klasycznej.

Zobacz certyfikat

PTGCz Genetyka molekularna badania molekularne
Certyfikat PTGC – Badania Molekularne

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. technik molekularnych przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2020-2022 w zakresie badań molekularnych. 

Zobacz certyfikat

PTGCz Cytogenetyka molekularna MLPA
Certyfikat PTGC – Technika MLPA

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. technik molekularnych przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2020-2022 w zakresie badań techniką MLPA.

Zobacz certyfikat

PTGCz Cytogenetyka molekularna szybka diagnostyka QF PCR
Certyfikat PTGC – QF-PCR

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. technik cytogenetycznych przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2020-2022 w zakresie szybkiej diagnostyki aneuploidii QF-PCR. 

Zobacz certyfikat

certyfikat lab. covid 19
Certyfikat Labquality - SARS-Cov-2

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej Centrum Genetyki Medycznej GENESIS uczestniczyło w Programie Zewnętrznej Oceny Jakości EQA Labquality w zakresie wykrywania kwasów nukleinowych - SARS-Cov-2.

Zobacz certyfikat

GenQA miniatura v2
GenQA Genomics Quality Assessment

Miło nam poinformować, że Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. otrzymało certyfikat: Genomics Quality Assessment.

Wysoka ocena jakości to dowód na to, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług spełniała najwyższe standardy na kazdym etapie procesu.

Zobacz certyfikat

EMQN2019
Certyfikat EMQN2019

Z dumą zawiadamiamy, że Laboratorium genetyki molekularnej CGM uzyskało certyfikat European Molecular Genetics Quality Network. Uzyskanie certyfikatu EMQN wskazuje iż spełniamy najwyższe standardy eupropejskie. 

Zobacz certyfikat

9 v2. EMQN 2015
Certyfikat EMQN

Laboratorium genetyki molekularnej CGM uzyskało certyfikat European Molecular Genetics Quality Network w zakresie analizy sekwencyjnej. Uzyskanie certyfikatu EMQN wskazuje iż spełniamy najwyższe standardy eupropejskie i stawia nas w szeregu najlepszych laboratoriów, z  tej samej dziedziny, w Europie. Podkreśla to nasz pełny profesjonalizm i zaangażowania w  jakość badań.  Uzyskanie certyfikatu po raz kolejny daje wyraz utrzymywania zasad  dobrej praktyki laboratoryjnej na najwyższym poziomie europejskim.

Zobacz certyfikat

1. EQAgen
Certyfikat EQAgen

Nasze  Laboratorium Diagnostyki Genetycznej - Pracownia Cytogenetyczna, wzięło udział w pierwszej edycji Programu Zewnętrznej Oceny Jakości  w zakresie badań wykonywanych metodą cytogenetyki klasycznej - EQAgen. Uzyskanie certyfikatu EQAgen wskazuje, iż spełniamy najwyższe standardy w zakresie badań wykonywanych metodą cytogenetyki klasycznej, co stawia GENESIS w szeregu najlepszych laboratoriów z  tej samej dziedziny w Polsce. Podkreśla to nasz pełny profesjonalizm i zaangażowania w  jakość badań.  

Zobacz certyfikat

10. DNV Business Assurance
Certyfikat ISO 9001:2008

Miło nam poinformować, że CGM Genesis spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania ISO 9001:2008. Certyfikat obejmuje następujący zakres wyrobów/usług: Usługi Medyczne-Konsultacje, Diagnostyka i Poradnictwo w zakresie genetyki medycznej.

Zobacz certyfikat

11. kidl
Wpis na listę KIDL

Z satysfakcją informujemy, że od 2000 r. Laboratorium Diagnostyki Genetycznej NZOZ CGM znajduje się na liście laboratoriów nad którą pieczę sprawuje Krajowa Rada Diagnostów Laboratoryjnych. Wpis na listę KIDL świadczy o najwyższej jakości wykonywanych w naszym laboratorium badań. Jednocześnie zobowiązuje nas do stałego podnoszenia kwalifikacji oraz działań zgodnych z Kodeksem Etyki Diagnosty Laboratoryjnego. Stanowi to gwarancję dla naszych pacjentów oraz partnerów usług na najwyższym poziomie w zgodzie z normami bioetycznymi.

Zobacz certyfikat

Projekt i wdrożenie: symbioza.net.pl
Skontaktuj się z nami!