Nagrody i osiągnięcia

Stawiamy na rozwój.
Sprawdź nagrody, certyfikaty i osiągnięcia, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.

GenQA miniatura v2
GenQA Genomics Quality Assessment

Miło nam poinformować, że Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. otrzymało certyfikat: Genomics Quality Assessment.

Wysoka ocena jakości to dowód na to, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług spełniała najwyższe standardy na kazdym etapie procesu.

Zobacz certyfikat

EMQN2019
Certyfikat EMQN2019

Z dumą zawiadamiamy, że Laboratorium genetyki molekularnej CGM uzyskało certyfikat European Molecular Genetics Quality Network. Uzyskanie certyfikatu EMQN wskazuje iż spełniamy najwyższe standardy eupropejskie. 

Zobacz certyfikat

1. EQAgen
Certyfikat EQAgen

Nasze  Laboratorium Diagnostyki Genetycznej - Pracownia Cytogenetyczna, wzięło udział w pierwszej edycji Programu Zewnętrznej Oceny Jakości  w zakresie badań wykonywanych metodą cytogenetyki klasycznej - EQAgen. Uzyskanie certyfikatu EQAgen wskazuje, iż spełniamy najwyższe standardy w zakresie badań wykonywanych metodą cytogenetyki klasycznej, co stawia GENESIS w szeregu najlepszych laboratoriów z  tej samej dziedziny w Polsce. Podkreśla to nasz pełny profesjonalizm i zaangażowania w  jakość badań.  

Zobacz certyfikat

3. PTGC aCGH
Certyfikat PTGC – Mikromacierze CGH

Pragnąc podzielić się z Państwem naszym sukcesem, informujemy, że Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. mikromacierzy CGH przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2017-2019 w zakresie mikromacierzy CGH. 

Zobacz certyfikat

4 v2. PTGC cytogenetyki klasycznej 1328
Certyfikat PTGC – Cytogenetyka Klasyczna

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. cytogenetyki klasycznej przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2017-2019 w zakresie cytogenetyki klasycznej.

Zobacz certyfikat

5. PTGC techniki molekularne
Certyfikat PTGC – Techniki Molekularne

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. technik molekularnych przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2017-2019 w zakresie technik molekularnych. 

Zobacz certyfikat

6. PTGC MLPA
Certyfikat PTGC – Technika MLPA i diagnostyka postnatalna

Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka oraz Grupa Ekspertów ds. cytogenetycznych przyznało Centrum Genetyki Medycznej w Poznaniu certyfikat „Laboratorium rekomendowane przez PTGC” na lata 2017-2019 w zakresie techniki MLPA i diagnostyki postnatalnej

Zobacz certyfikat

8 Certyfikat ISO 2018 2019
Certyfikat ISO 9001:2015

Dzięki wysiłkowi całego Zespołu, wdrożony i doskonalony system zarządzania jakością pozwala nam osiągać nasz główny cel. Certyfikat został przyznany nam za stosowanie systemu zarządzania jakością w zakresie  usług medycznych – konsultacji oraz diagnostyki i poradnictwa obejmującego genetykę medyczną.

Zobacz certyfikat

9 v2. EMQN 2015
Certyfikat EMQN

Laboratorium genetyki molekularnej CGM uzyskało certyfikat European Molecular Genetics Quality Network w zakresie analizy sekwencyjnej. Uzyskanie certyfikatu EMQN wskazuje iż spełniamy najwyższe standardy eupropejskie i stawia nas w szeregu najlepszych laboratoriów, z  tej samej dziedziny, w Europie. Podkreśla to nasz pełny profesjonalizm i zaangażowania w  jakość badań.  Uzyskanie certyfikatu po raz kolejny daje wyraz utrzymywania zasad  dobrej praktyki laboratoryjnej na najwyższym poziomie europejskim.

Zobacz certyfikat

10. DNV Business Assurance
Certyfikat ISO 9001:2008

Miło nam poinformować, że CGM Genesis spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania ISO 9001:2008. Certyfikat obejmuje następujący zakres wyrobów/usług: Usługi Medyczne-Konsultacje, Diagnostyka i Poradnictwo w zakresie genetyki medycznej.

Zobacz certyfikat

11. kidl
Wpis na listę KIDL

Z satysfakcją informujemy, że od 2000 r. Laboratorium Diagnostyki Genetycznej NZOZ CGM znajduje się na liście laboratoriów nad którą pieczę sprawuje Krajowa Rada Diagnostów Laboratoryjnych. Wpis na listę KIDL świadczy o najwyższej jakości wykonywanych w naszym laboratorium badań. Jednocześnie zobowiązuje nas do stałego podnoszenia kwalifikacji oraz działań zgodnych z Kodeksem Etyki Diagnosty Laboratoryjnego. Stanowi to gwarancję dla naszych pacjentów oraz partnerów usług na najwyższym poziomie w zgodzie z normami bioetycznymi.

Zobacz certyfikat

Projekt i wdrożenie: symbioza.net.pl
Skontaktuj się z nami!