Informujemy o wycofaniu badania z oferty
Dodano w dniu: 20/6/2024

Szanowni Państwo,

W związku z niespodziewanym wycofaniem przez producentów odczynników niezbędnych do badania najczęstszych ataksji rdzeniowo-móżdżkowych (typy SCA1, SCA2, SCA3, SCA6, SCA7, SCA8), informujemy o bezzwłocznym wycofaniu badania [4618] Panel 6 ataksji, ataksja rdzeniowo – móżdżkowych (typy SCA1, SCA2, SCA3, SCA6, SCA7, SCA8) z oferty Spółki Diagnostyka GENESIS.

W trosce o utrzymanie najwyższych standardów diagnostycznych, a przede wszystkim mając na uwadze dobro naszych Pacjentów, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu nowego badania o szerszym zakresie. Nowy panel w kierunku diagnostyki ataksji rdzeniowo-móżdżkowej obejmował będzie następujące typy choroby: 1, 2, 3, 6, 7, 12, 17 i DRPLA. Szerszy zakres daje większe możliwości diagnostyczne, co pozwoli na jeszcze bardziej precyzyjną i kompleksową analizę. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentom niezwykle kompleksową diagnostykę, umożliwiającą wykrycie większej liczby wariantów choroby.

Wszelkie zmiany stosowanych odczynników lub zakresu wykonywanych badań wymagają konsultacji specjalistycznych, procesu walidacji oraz optymalizacji procesu diagnostycznego. Dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji i Państwa cierpliwość w przejściowym dla nas okresie. Badania zlecone do 20.06. zostaną zrealizowane zgodnie z dotychczasowymi założeniami. O szczegółach (takich jak terminowość badania, koszt badania) dla Panelu ataksji: 1, 2, 3, 6, 7, 12, 17 i DRPLA, poinformujemy Państwa, jak tylko będzie to możliwe. 

Zespół Diagnostyka GENESIS Sp. z o.o.

Projekt i wdrożenie: symbioza.net.pl
Skontaktuj się z nami!