X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zapraszamy na nasze stoisko

dodano: 2012-10-03 13:58:00

Zwrotnik Raka. Epizod VII. Nowe współrzędne. 26 – 28 października 2012

Nowych współrzędnych szukamy gdy chcemy gdzieś trafić, gdy docieramy do nowego miejsca, miejsca którego jeszcze nie znamy. Nowych współrzędnych szukają też osoby, które słyszą diagnozę choroby nowotworowej. Wtedy kierunek do którego zmierzają się zmienia, wyznaczają go od początku. Nowe współrzędne dla każdego są czymś innym, czasami to nowa droga do zdrowia, odnalezienie energii i sił do walki z chorobą lub zmiana stylu życia. Zwrotnik Raka to wydarzenie, podczas którego chcemy przekonać każdego, że zawsze warto szukać nowych życiowych współrzędnych.

Akademia Walki z Rakiem zaprasza po raz kolejny na Zwrotnik Raka. Poprzez Zwrotnik Raka Epizod VII chcemy przekonać wszystkich, że zawsze nawet gdy pojawia się problem lub choroba, warto z nadzieją i otwartością szukać inspiracji do rozwiązań. Poszukiwania nowych współrzędnych rozpoczniemy 26 października w Poznaniu. Zapraszamy na ciekawe warsztaty psychologiczne   oraz warsztaty dla profesjonalistów, spotkania, koncert Zespołu Tsigunz Fanfara Avantura i występ kabaretu Afera. Podczas wydarzenia w Miasteczku Zdrowotnym będzie możliwość badań profilaktycznych i konsultacji specjalistów. Znajdzie się również miejsce na poznanie racjonalnej diety w Jaskini Zdrowia (prezentacja dobrych produktów dietetycznych, indywidualne konsultacje dietetyczne). Swoje działania i programy zaprezentują także organizacje pozarządowe i instytucje z obszaru promocji zdrowia. Nie zabraknie też czegoś dla najmłodszych, stworzona będzie otwarta Strefa dla Dzieci gdzie oprócz zabaw i malowania twarzy zapoznamy maluchy z zasadami zdrowego żywienia.

Zwrotnik Raka to wyjątkowe wydarzenie promujące profilaktykę nowotworową i rolę psychoonkologii w życiu osób chorych i ich bliskich. Pierwszy raz dla mieszkańców Poznania  edukacja zdrowotna spotka się ze sztuką i zabawą w jednym miejscu i czasie. Zapraszamy wszystkich od 26 do 28 października br. do Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej mieszczących się na ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu

Udział w warsztatach psychologicznych i koncercie w ramach Zwrotnika Raka jest bezpłatny.  Konieczne są telefoniczne zapisy na warsztaty tel. 61 8 20 27 46,  kom. 502 99 44 97. Pełen Więcej informacji na http://www.awzr.pl/  lub http://www.facebook.com/ZwrotnikRaka.

Projekt jest współfinansowany ze środków z Urzędu Miasta Poznania.

Wydarzenie jest objęte patronatem Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego.