Poszukujemy pracownika - Rejestrator / Rejestratorka medyczna

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Rejestrator / Rejestratorka medycznaMiejsce pracy: Poznań, ul. Dąbrowskiego

 

Aktualnosci rejestratorka medycznaZadania:

 • osobista i telefoniczna rejestracja Pacjenta
 • asysta lekarzowi specjaliście
 • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
 • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
 • obsługa kasy fiskalnej i terminala do płatności kartą
 • obsługa aplikacji komputerowych (Word, Excel) oraz programu do rejestracji
 • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

 • wykształcenie co najmniej średnie
 • dobra organizacja pracy
 • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w Zespole
 • dyspozycyjność i odpowiedzialność
 • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz baz medycznych
 • znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym

 

Dodatkowymi atutami będą:

 • doświadczenie w branży medycznej, doświadczenie w pracy w poradni lub przychodni podmiotu leczniczego
 • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

 

 Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia, pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole z możliwością dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: a.walkowiak@genesis.pl

W przypadku dodatkowych pytań możliwy kontakt telefoniczny pod numerem: 601 211 228 (Dyrektor Zarządzający – Aneta Walkowiak)

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Centra Genetyki Medyczne GENESIS Sp. z o.o., ul. Jana H. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań, jak w celu udziału w przyszłych rekrutacjach. W każdym czasie Pan/Pani może cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: a.walkowiak@genesis.pl.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Centra Genetyki Medyczne GENESIS Sp. z o.o., ul. Jana H. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań,. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Administrator Danych Osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępniono formularz kontaktowy: https://genesis.pl/kontakt/daneosobowe Pana/Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich oddanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, która została wyrażona poprzez przesłanie zgłoszenie rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone w celu utrzymania serwisu systemu informatycznego, w którym będą przetwarzane. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Projekt i wdrożenie: symbioza.net.pl
Skontaktuj się z nami!