X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

GENESIS laureatem konkursu "Vouchery dla przedsiębiorstw"

dodano: 05.8.2013

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że GENESIS POLSKA znalazła się wśród zwycięzców konkursu „Vouchery dla przedsiębiorstw” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pn. „Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce”. Organizatorem Konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. W tegorocznej edycji Konkursu ocenie poddane było 48 wniosków na 21 możliwych do przyznania voucherów dla przedsiębiorstw.

czytaj więcej »
photo

PROTECT "Chronić Twoją ciążę"

dodano: 15.7.2013

Projekt PROTECT adresowany do kobiet w ciąży – możesz pomóc w badaniach dotyczących bezpieczeństwa stosowania leków

czytaj więcej »
photo

ESHG Paryż 2013 – Nowe możliwości w genetyce człowieka.

dodano: 03.7.2013

Utrzymanie najwyższego poziomu opieki genetycznej wymaga śledzenia na bieżąco tego, co dzieje się na świecie w genetyce człowieka, a najlepszą okazją do tego są spotkania naukowe genetyków klinicznych, biotechnologów i biologów molekularnych. W Europie największym, najważniejszym, najbardziej prestiżowym i najszerszym tematycznie spotkaniem jest organizowany co roku Kongres Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka (European Society of Human Genetics, ESHG), w którym uczestniczą tysiące genetyków człowieka – klinicystów i naukowców – nie tylko z Europy, ale także z całego świata.

czytaj więcej »
photo

Płatność w systemie ratalnym w GENESIS

dodano: 17.6.2013

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że już dziś w Centrum Genetyki Medycznej GENESIS mogą Państwo skorzystać z płatności w systemie ratalnym. Program prowadzony jest we współpracy z firmą Ratalnie.com.

czytaj więcej »
photo

Biała Sobota z Onkogenetyką w GENESIS!

dodano: 16.6.2013

Tym razem Biała Sobota poświęcona była problemom onkologicznym. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

czytaj więcej »