X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Rezerwacja wizyt drogą elektroniczną

dodano: 20.3.2018

Szanowni Państwo! Z uwagi na ogromną ilość połączeń telefonicznych i długi czas oczekiwania na połączenie z naszym Centrum, gorąco zachęcamy do rezerwacji wizyt drogą elektroniczną, za pośrednictwem formularza

czytaj więcej »
photo

28.lutego - Światowy Dzień Chorób Rzadkich

dodano: 28.2.2018

Szanowni Państwo, 28. lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Chorób Rzadkich. Zbadano, iż 80% chorób rzadkich ma podłoże genetyczne, dlatego szczególnie ważna jest ekspercka wiedza Lekarzy specjalistów genetyki klinicznej.

czytaj więcej »
photo

Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny uzyskały Certyfikat EMQN

dodano: 19.12.2017

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny z sukcesem przeszły kontrolę przeprowadzoną przez EMQN (European Molecular Quality Network),

czytaj więcej »
photo

Zmiany w harmonogramie pracy poradni w okresie świąteczno-noworocznym

dodano: 19.12.2017

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w okresie świąteczno-noworocznym nastąpią zmiany funkcjonowaniu Poradni Genetycznej w Poznaniu i Zielonej Górze:

czytaj więcej »
photo

Gwiazdory jadą dla Filipka - 17. grudnia

dodano: 28.11.2017

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS zostały partnerem wydarzenia „Gwiazdory jadą dla Filipa”, które odbędzie się 17.grudnia br. w Poznaniu. Filip Józefowski to 3-letni Pacjent naszej Poradni. Urodził się z zespołem wad wrodzonych Vacterl (złożona wada serca, niedrożność przełyku oraz zarośnięty odbyt). W ciągu swojego krótkiego życia Filipek przeszedł już siedem operacji i nadal wymaga stałej opieki lekarzy, kosztownej rehabilitacji i kolejnych zabiegów.

czytaj więcej »