X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Bezpłatny E-book dotyczący poronień

dodano: 16.11.2017

Szanowni Państwo, W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi badań genetycznych dla kobiet doświadczających poronień, wraz z Niepłodnirazem przygotowaliśmy bezpłatny E-book, który rozwieje wszelkie wątpliwości dot. tego zagadnienia.

czytaj więcej »
photo

"Pełną piersią" - spotkanie dla kobiet

dodano: 27.10.2017

W czwartkowe popołudnie (26.października) w poznańskim hotelu IBB Andersia odbyło się wyjątkowe spotkanie dla kobiet "Pełną piersią". Spotkanie wypełniły wartościowe prezentacje, m.in.: "Przeciwnowotworowe ABC dla kobiet", "O tym jak kapusta chroni przed rakiem", "Żyj w zgodzie z genami".

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS wzięło udział w wydarzeniu "ZaBIEGaj o Fundusze"

dodano: 05.10.2017

Szanowni Państwo, W sobotę 30. Września Centra Genetyki Medycznej GENESIS wzięły udział w evencie pn. „Zabiegaj o fundusze” promującym Fundusze Europejskie. Impreza odbyła się nad Jeziorem Maltańskim (Poznań).

czytaj więcej »
photo

Wywiad z Panią Prof.dr hab.med. Anną Latos-Bieleńską

dodano: 26.9.2017

Szanowni Państwo, Gorąco zachęcamy do wysłuchania wywiadu z Panią Profesor Anną Latos-Bieleńską, dotyczącego narodowego planu dla chorób rzadkich. Wywiad został zrealizowany podczas tegorocznej edycji Forum Ekonomicznym w Krynicy:

czytaj więcej »
photo

Panel NGS w kierunku Zespołu Ehlersa-Danlosa, Marfana i pokrewnych

dodano: 19.9.2017

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, iż w ofercie badań CGM GENESIS znalazł się nowy panel badań w kierunku Zespołu Ehlersa Danlosa, Marfana i pokrewnych,

czytaj więcej »