X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Gwiazdory jadą dla Filipka - 17. grudnia

dodano: 28.11.2017

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS zostały partnerem wydarzenia „Gwiazdory jadą dla Filipa”, które odbędzie się 17.grudnia br. w Poznaniu. Filip Józefowski to 3-letni Pacjent naszej Poradni. Urodził się z zespołem wad wrodzonych Vacterl (złożona wada serca, niedrożność przełyku oraz zarośnięty odbyt). W ciągu swojego krótkiego życia Filipek przeszedł już siedem operacji i nadal wymaga stałej opieki lekarzy, kosztownej rehabilitacji i kolejnych zabiegów.

czytaj więcej »
photo

Bezpłatny E-book dotyczący poronień

dodano: 16.11.2017

Szanowni Państwo, W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi badań genetycznych dla kobiet doświadczających poronień, wraz z Niepłodnirazem przygotowaliśmy bezpłatny E-book, który rozwieje wszelkie wątpliwości dot. tego zagadnienia.

czytaj więcej »
photo

"Pełną piersią" - spotkanie dla kobiet

dodano: 27.10.2017

W czwartkowe popołudnie (26.października) w poznańskim hotelu IBB Andersia odbyło się wyjątkowe spotkanie dla kobiet "Pełną piersią". Spotkanie wypełniły wartościowe prezentacje, m.in.: "Przeciwnowotworowe ABC dla kobiet", "O tym jak kapusta chroni przed rakiem", "Żyj w zgodzie z genami".

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS wzięło udział w wydarzeniu "ZaBIEGaj o Fundusze"

dodano: 05.10.2017

Szanowni Państwo, W sobotę 30. Września Centra Genetyki Medycznej GENESIS wzięły udział w evencie pn. „Zabiegaj o fundusze” promującym Fundusze Europejskie. Impreza odbyła się nad Jeziorem Maltańskim (Poznań).

czytaj więcej »
photo

Wywiad z Panią Prof.dr hab.med. Anną Latos-Bieleńską

dodano: 26.9.2017

Szanowni Państwo, Gorąco zachęcamy do wysłuchania wywiadu z Panią Profesor Anną Latos-Bieleńską, dotyczącego narodowego planu dla chorób rzadkich. Wywiad został zrealizowany podczas tegorocznej edycji Forum Ekonomicznym w Krynicy:

czytaj więcej »