X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny uzyskały Certyfikat EMQN

dodano: 19.12.2017

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny z sukcesem przeszły kontrolę przeprowadzoną przez EMQN (European Molecular Quality Network),

czytaj więcej »
photo

Zmiany w harmonogramie pracy poradni w okresie świąteczno-noworocznym

dodano: 19.12.2017

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w okresie świąteczno-noworocznym nastąpią zmiany funkcjonowaniu Poradni Genetycznej w Poznaniu i Zielonej Górze:

czytaj więcej »
photo

Gwiazdory jadą dla Filipka - 17. grudnia

dodano: 28.11.2017

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS zostały partnerem wydarzenia „Gwiazdory jadą dla Filipa”, które odbędzie się 17.grudnia br. w Poznaniu. Filip Józefowski to 3-letni Pacjent naszej Poradni. Urodził się z zespołem wad wrodzonych Vacterl (złożona wada serca, niedrożność przełyku oraz zarośnięty odbyt). W ciągu swojego krótkiego życia Filipek przeszedł już siedem operacji i nadal wymaga stałej opieki lekarzy, kosztownej rehabilitacji i kolejnych zabiegów.

czytaj więcej »
photo

Bezpłatny E-book dotyczący poronień

dodano: 16.11.2017

Szanowni Państwo, W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi badań genetycznych dla kobiet doświadczających poronień, wraz z Niepłodnirazem przygotowaliśmy bezpłatny E-book, który rozwieje wszelkie wątpliwości dot. tego zagadnienia.

czytaj więcej »
photo

"Pełną piersią" - spotkanie dla kobiet

dodano: 27.10.2017

W czwartkowe popołudnie (26.października) w poznańskim hotelu IBB Andersia odbyło się wyjątkowe spotkanie dla kobiet "Pełną piersią". Spotkanie wypełniły wartościowe prezentacje, m.in.: "Przeciwnowotworowe ABC dla kobiet", "O tym jak kapusta chroni przed rakiem", "Żyj w zgodzie z genami".

czytaj więcej »