X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Nowe badania w ofercie

dodano: 04.7.2017

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowych badań, które pomogą Państwu jeszcze efektywniej zadbać o swoje zdrowie: * Nadwrażliwość na kofeinę, 320 zł

czytaj więcej »
photo

Warsztat na Konferencji FOOD FORUM

dodano: 19.6.2017

Szanowni Państwo, już w najbliższą sobotę 24. czerwca, podczas konferencji warsztatowej Food Forum, dr delfina Popiel oraz dr Adam Dawidziuk wygłoszą prelekcję dot. badań genetycznych w codziennej praktyce dietetyka.

czytaj więcej »
photo

Kongres Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka 2017

dodano: 02.6.2017

Szanowni Państwo, W dniach 26-31.maja br. delegacja Centra Genetyki medycznej GENESIS uczestniczyła w Kongresie Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka (European Society of Human Genetics, ESHG), który jest największym i najbardziej prestiżowym w Europie spotkaniem naukowym genetyków klinicznych, biotechnologów i biologów molekularnych.

czytaj więcej »
photo

Radosnych Świąt!

dodano: 14.4.2017

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu spokoju, szczęścia i umiejętności dostrzegania dobra, które nas otacza.

czytaj więcej »
photo

DZIEŃ CHORÓB RZADKICH - BEZPŁATNE KONSULTACJE

dodano: 24.2.2017

Szanowni Państwo, 28. lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Chorób Rzadkich. Zbadano, iż 80% chorób rzadkich ma podłoże genetyczne, dlatego szczególnie ważna jest ekspercka wiedza Lekarzy specjalistów genetyki klinicznej.

czytaj więcej »