X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

15.października - Dzień Dziecka Utraconego

dodano: 15.10.2016

Szanowni Państwo, 15. października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego.

czytaj więcej »
photo

Zakończenie procedury wyboru ofert na zakup autoklawu

dodano: 05.10.2016

W związku z zakończeniem procedury wyboru ofert na zakup autoklawu – 1 szt., określonego w zapytaniu ofertowym z dnia 23 września 2016 r. informujemy, iż do realizacji przedmiotu zamówienia wybrana została firma MERAZET S.A.

czytaj więcej »
photo

Zapytanie ofertowe Autoklaw 1 sztuka

dodano: 23.9.2016

W związku z planowaną realizacją projektu pn. „Opracowanie innowacyjnych testów przesiewowych noworodków w kierunku wybranych, potencjalnie uleczalnych chorób genetycznie uwarunkowanych, wykonywanych przy pomocy sekwencjonowania nowej generacji.” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.2., firma Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. ogłasza zgodnie z zasadą konkurencyjności postępowanie w trybie zapytania ofertowego

czytaj więcej »
photo

20.Jubileuszowy Piknik Naukowy

dodano: 13.9.2016

Szanowni Państwo, W dniu 7.maja 2016 Centra Genetyki Medycznej GENESIS uczestniczyły w 20. Jubileuszowym Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

czytaj więcej »
photo

Certyfikat QCMD External Quality Assessment HPV

dodano: 29.8.2016

Z dumą informujemy o przyznaniu certyfikatu Quality Control for Molecular Diagnostics potwierdzającego udział w zewnętrznym niezależnym programie DNA External Quality Assessment w zakresie badań Human Pappiloma Virus

czytaj więcej »