X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS uzyskało Certyfikaty PTGC

dodano: 18.4.2016

Z dumą informujemy, że Zarząd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka wraz z Grupą Ekspertów przyznali Laboratorium Diagnostyki Genetycznej CGM GENESIS Certyfikaty: „Laboratorium rekomendowane przez PTGC”, w zakresie cytogenetyki klasycznej, technik molekularnych oraz mikromacierzy CGH.

czytaj więcej »
photo

Praca CGM GENESIS w maju 2016r

dodano: 05.4.2016

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się weekendami majowymi:

czytaj więcej »
photo

Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny uzyskały Certyfikat EMQN

dodano: 01.4.2016

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny z sukcesem przeszły kontrolę przeprowadzoną przez EMQN (European Molecular Quality Network),

czytaj więcej »
photo

Kawiarenka Genetyczna

dodano: 30.3.2016

Szanowni Państwo, w następny czwartek, tj. 7. kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „KAWIARENKA GENETYCZNA”.

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS na X. Jubileuszowym Kongresie Top Medical Trends

dodano: 11.3.2016

Szanowni Państwo, W dniu dzisiejszym w Poznaniu rozpoczął się X. Jubileuszowy Kongres Top Medical Trends. Na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć, dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzenia w dniach 11-13.03 naszego firmowego stoiska (paw. 15, stoisko nr 51, wjazd od ul. Głogowskiej) w zupełnie nowej odsłonie wizualnej.

czytaj więcej »