X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Zlecenia badań cytogenetycznych w okresie świątecznym

dodano: 08.3.2016

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającym się okresem Świąt Wielkanocnych, zlecenia na badania cytogenetyczne (kariotyp, FISH) będą przyjmowane włącznie do dnia 21 marca 2016 r. (w dniach od 22 - 25.03.2016 r. badania te nie będą wykonywane).

czytaj więcej »
photo

Tydzień chorób rzadkich – bezpłatne konsultacje

dodano: 11.2.2016

29. lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Chorób Rzadkich. Zbadano, iż 80% chorób rzadkich ma podłoże genetyczne, dlatego szczególnie ważna jest ekspercka wiedza Lekarzy specjalistów genetyki klinicznej. Centra Genetyki Medycznej GENESIS, jako wiodąca firma genetyczna w Polsce, specjalizująca się w diagnostyce chorób rzadkich, uzyskała oficjalną rekomendację Organizacji EURORDIS (inicjatora wydarzenia) na realizację Tygodnia Chorób Rzadkich w dniach 29.02-05.03. br.

czytaj więcej »
photo

Praca CGM GENESIS w okresie świątecznym

dodano: 30.11.2015

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia:

czytaj więcej »
photo

Kawiarenka Genetyczna

dodano: 20.11.2015

Szanowni Państwo, w następną sobotę, tj. 28. listopada odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „KAWIARENKA GENETYCZNA”.

czytaj więcej »
photo

Konkurs plastyczny dla Dzieci

dodano: 13.11.2015

Choć za oknem jesień, powoli wszyscy myślimy o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Marzymy już o pięknej choince i o zapachu pierników. By i Państwa wprowadzić w świąteczny nastrój, zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym, organizowanym przez Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o.

czytaj więcej »