X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny uzyskały Certyfikat EMQN

dodano: 01.4.2016

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o. po raz kolejny z sukcesem przeszły kontrolę przeprowadzoną przez EMQN (European Molecular Quality Network),

czytaj więcej »
photo

Kawiarenka Genetyczna

dodano: 30.3.2016

Szanowni Państwo, w następny czwartek, tj. 7. kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „KAWIARENKA GENETYCZNA”.

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS na X. Jubileuszowym Kongresie Top Medical Trends

dodano: 11.3.2016

Szanowni Państwo, W dniu dzisiejszym w Poznaniu rozpoczął się X. Jubileuszowy Kongres Top Medical Trends. Na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć, dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzenia w dniach 11-13.03 naszego firmowego stoiska (paw. 15, stoisko nr 51, wjazd od ul. Głogowskiej) w zupełnie nowej odsłonie wizualnej.

czytaj więcej »
photo

Zlecenia badań cytogenetycznych w okresie świątecznym

dodano: 08.3.2016

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającym się okresem Świąt Wielkanocnych, zlecenia na badania cytogenetyczne (kariotyp, FISH) będą przyjmowane włącznie do dnia 21 marca 2016 r. (w dniach od 22 - 25.03.2016 r. badania te nie będą wykonywane).

czytaj więcej »
photo

Tydzień chorób rzadkich – bezpłatne konsultacje

dodano: 11.2.2016

29. lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Chorób Rzadkich. Zbadano, iż 80% chorób rzadkich ma podłoże genetyczne, dlatego szczególnie ważna jest ekspercka wiedza Lekarzy specjalistów genetyki klinicznej. Centra Genetyki Medycznej GENESIS, jako wiodąca firma genetyczna w Polsce, specjalizująca się w diagnostyce chorób rzadkich, uzyskała oficjalną rekomendację Organizacji EURORDIS (inicjatora wydarzenia) na realizację Tygodnia Chorób Rzadkich w dniach 29.02-05.03. br.

czytaj więcej »