X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Konkurs plastyczny dla Dzieci

dodano: 13.11.2015

Choć za oknem jesień, powoli wszyscy myślimy o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Marzymy już o pięknej choince i o zapachu pierników. By i Państwa wprowadzić w świąteczny nastrój, zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym, organizowanym przez Centra Genetyki Medycznej GENESIS Sp. z o.o.

czytaj więcej »
photo

Zmiany w harmonogramie pracy Centrum Genetyki Medycznej

dodano: 01.11.2015

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że:

czytaj więcej »
photo

Projekt edukacyjny "Mali Genetycy"

dodano: 28.10.2015

CGM GENESIS cyklicznie wspiera rozmaite inicjatywy z zakresu edukacji prozdrowotnej i angażuje się w społeczne akcje związane, m.in. z tematyką chorób genetycznych oraz nowotworowych. W tym roku zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej i stworzyliśmy autorski projekt edukacyjny, dedykowany najmłodszym odbiorcom.

czytaj więcej »
photo

Kawiarenka Genetyczna

dodano: 14.10.2015

Szanowni Państwo, W najbliższą sobotę (17. paź.) w CGM Genesis rozpoczynamy cykl spotkań pod tytułem „KAWIARENKA GENETYCZNA”.

czytaj więcej »
photo

Zmiana harmonogramu pracy Centrum Genetyki Medycznej w dniu 26.10.2015r.

dodano: 12.10.2015

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.10.2015r. (poniedziałek) Poradnia Genetyczna oraz Laboratorium Diagnostyki Genetycznej w Poznaniu będą czynne w godzinach 8.00 - 14.00.

czytaj więcej »