X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Projekt edukacyjny "Mali Genetycy"

dodano: 28.10.2015

CGM GENESIS cyklicznie wspiera rozmaite inicjatywy z zakresu edukacji prozdrowotnej i angażuje się w społeczne akcje związane, m.in. z tematyką chorób genetycznych oraz nowotworowych. W tym roku zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej i stworzyliśmy autorski projekt edukacyjny, dedykowany najmłodszym odbiorcom.

czytaj więcej »
photo

Kawiarenka Genetyczna

dodano: 14.10.2015

Szanowni Państwo, W najbliższą sobotę (17. paź.) w CGM Genesis rozpoczynamy cykl spotkań pod tytułem „KAWIARENKA GENETYCZNA”.

czytaj więcej »
photo

Zmiana harmonogramu pracy Centrum Genetyki Medycznej w dniu 26.10.2015r.

dodano: 12.10.2015

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.10.2015r. (poniedziałek) Poradnia Genetyczna oraz Laboratorium Diagnostyki Genetycznej w Poznaniu będą czynne w godzinach 8.00 - 14.00.

czytaj więcej »
photo

Genetyczna Biała Sobota w Wągrowcu

dodano: 09.10.2015

W związku z otwarciem Partnerskiego Punktu Pobrań CGM GENESIS, Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu zaprasza na Genetyczną Białą Sobotę.

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS Partnerem pierwszej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Diagnostyka jajnika”

dodano: 23.9.2015

Z dumą informujemy, iż CGM GENESIS jest Partnerem pierwszej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Diagnostyka jajnika”, która zainaugurowana została w dniu 22 września br podczas konferencji prasowej w PAP w Warszawie.

czytaj więcej »