X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Genetyczna Biała Sobota w Wągrowcu

dodano: 09.10.2015

W związku z otwarciem Partnerskiego Punktu Pobrań CGM GENESIS, Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu zaprasza na Genetyczną Białą Sobotę.

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS Partnerem pierwszej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Diagnostyka jajnika”

dodano: 23.9.2015

Z dumą informujemy, iż CGM GENESIS jest Partnerem pierwszej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Diagnostyka jajnika”, która zainaugurowana została w dniu 22 września br podczas konferencji prasowej w PAP w Warszawie.

czytaj więcej »
photo

Uniwersytet Columbia w Nowym Jorku współpracuje z CGM GENESIS

dodano: 01.9.2015

Uniwersytet Columbia w Nowym Jorku (należący do Ivy League) i CGM GENESIS podpisały umowę dotyczącą współpracy naukowej w zakresie badania genetycznego podłoża wrodzonych wad rozwojowych układu moczowego.

czytaj więcej »
photo

Współpraca CGM GENESIS z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

dodano: 01.9.2015

CGM GENESIS oraz Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu podpisały umowę, której sygnatariuszami są JM Rektor UM i Zarząd CGM GENESIS. Od roku akademickiego 2015/2016 studenci UMP będą mogli odbywać zajęcia w Poradni Genetycznej CGM GENESIS, a także zapoznawać się w praktyce z nowoczesną diagnostyką chorób genetycznych, w tym technologią mikromacierzy.

czytaj więcej »
photo

CGM Genesis od 11 lat z Certyfikatem ISO 9001

dodano: 31.7.2015

Dzięki rzetelnej pracy, systematycznym działaniom, zaangażowaniu całego Zespołu CGM Genesis, wdrożony przez nas system zarządzania jakością jest stale doskonalony, by zapewniać naszym Pacjentom usługi medyczne w oparciu o najwyższe standardy.

czytaj więcej »