X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Jak się wykrywa i leczy choroby genetyczne? - wywiad

dodano: 19.3.2013

W programie Anny Maruszeczko "Zielone drzwi" gościła prof. Anna Latos-Bieleńska, specjalista genetyki klinicznej i laboratoryjnej genetyki medycznej, która przedstawiła możliwości diagnostyczne w rzadkich chorobach genetycznych.

czytaj więcej »
photo

Biała Sobota - już wkrótce kolejna edycja!!!!

dodano: 11.3.2013

Już kolejna "Genetyczna Biała Sobota" za nami! Tym razem Biała Sobota poświęcona była zdrowiu Kobiety i jej rodziny. Do Poradni Genetycznej zapisało się wielu Pacjentów. Porad udzielała Pani prof. Anna Latos-Bieleńska z zespołem lekarzy specjalistów.

czytaj więcej »
photo

Nowe badanie w ofercie CGM GENESIS

dodano: 07.3.2013

Autyzm, badanie molekularne MLPA.

czytaj więcej »
photo

Prosta decyzja, szybki test, niski koszt - wielki zysk!

dodano: 07.3.2013

Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Naszych Pacjentów, dlatego mamy przyjemność poinformować, że promocja na test HPV HR (screening 12 typów wysokiego i średniego ryzyka) z kuponem tylko 110 zł. została przedłużona do końca marca.

czytaj więcej »
photo

TVP w CGM GENESIS w Dniu Chorób Rzadkich

dodano: 05.3.2013

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TVP Poznań w związku ze Światowym Dniem Chorób Rzadkich, 28 lutego 2013 r.

czytaj więcej »