X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Nowe badanie w ofercie CGM GENESIS

dodano: 07.3.2013

Autyzm, badanie molekularne MLPA.

czytaj więcej »
photo

Prosta decyzja, szybki test, niski koszt - wielki zysk!

dodano: 07.3.2013

Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Naszych Pacjentów, dlatego mamy przyjemność poinformować, że promocja na test HPV HR (screening 12 typów wysokiego i średniego ryzyka) z kuponem tylko 110 zł. została przedłużona do końca marca.

czytaj więcej »
photo

TVP w CGM GENESIS w Dniu Chorób Rzadkich

dodano: 05.3.2013

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TVP Poznań w związku ze Światowym Dniem Chorób Rzadkich, 28 lutego 2013 r.

czytaj więcej »
photo

GENESIS - lider w diagnostyce genetycznej chorób rzadkich w Polsce

dodano: 26.2.2013

28 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorób Rzadkich, z tej okazji specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wywiad z z prof. dr hab.med. Anną Latos-Bieleńską, Kierownikiem Katedry i Zakładu Genetyki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Dyrektorem Centrum Genetyki Medycznej GENESIS. Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej »
photo

NOWOŚĆ! Panel bakteryjny III

dodano: 21.2.2013

Szanowni Państwo, Z myślą o pracy diagnostycznej i w trosce o Pacjentów, Centrum Genetyki Medycznej GENESIS wprowadziło NOWE BADANIE do oferty!

czytaj więcej »