X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

NOWOŚĆ! Badanie Celiakia

dodano: 21.2.2013

Szanowni Państwo, Z myślą o pracy diagnostycznej i w trosce o Pacjentów, Centrum Genetyki Medycznej GENESIS wprowadziło NOWE BADANIE do oferty!

czytaj więcej »
photo

Rozwiązanie Konkursu!

dodano: 08.2.2013

Szanowni Państwo poniżej przedstawiamy wyniki konkursu "Świąteczny Prezent od GENESIS" Informujemy, że z powodu bardzo wysokiego i wyrównanego poziomu artystycznego nadesłanych prac, z przyjemnością przyznajemy dwa równorzędne wyróżnienia, które otrzymują:

czytaj więcej »
photo

„Genetyczna” BALLADYNA – tego jeszcze nie było!

dodano: 20.1.2013

Balladyna, Alina i Filon to młodzi naukowcy pracujący w laboratorium genetycznym, a Kirkor to nie pan zamku, ale bogaty inwestor o wielkich planach…

czytaj więcej »
photo

Kod zdrowia w TVN24

dodano: 07.1.2013

DNA - ten skrót znają wszyscy, choćby z lekcji biologii. Mało kto jednak wie jak ważne informacje się za nim kryją. I są to często informacje ratujące życie.

czytaj więcej »
photo

Życzenia Świąteczne

dodano: 20.12.2012

Na te wyjątkowe dni Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia radości, miłości bliskich osób, rodzinnego ciepła, obfitości stołu, a także chwili pogodnej zadumy nad tym, co zdarzyło się ponad dwa tysiące lat temu w betlejemskiej stajence…

czytaj więcej »