X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Kod zdrowia w TVN24

dodano: 07.1.2013

DNA - ten skrót znają wszyscy, choćby z lekcji biologii. Mało kto jednak wie jak ważne informacje się za nim kryją. I są to często informacje ratujące życie.

czytaj więcej »
photo

Życzenia Świąteczne

dodano: 20.12.2012

Na te wyjątkowe dni Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia radości, miłości bliskich osób, rodzinnego ciepła, obfitości stołu, a także chwili pogodnej zadumy nad tym, co zdarzyło się ponad dwa tysiące lat temu w betlejemskiej stajence…

czytaj więcej »
photo

Wygraj voucher na badanie w CGM GENESIS

dodano: 06.12.2012

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym na portalu Facebook. Do wygrania voucher o wartości 1000 zł na dowolne badanie genetyczne.

czytaj więcej »
photo

Informacja dla Lekarza

dodano: 05.11.2012

Uprzejmie informujemy, że w Listopadzie 2012 w Centrum Genetyki Medycznej GENESIS istnieje możliwość nieodpłatnego wykonania badań genetycznych (test podstawowy genu BRCA1) dla Pacjentek, które chorowały w przeszłości lub aktualnie są w trakcie leczenia z powodu raka piersi lub raka jajnika.

czytaj więcej »
photo

Udzielanie informacji o wynikach badań

dodano: 12.10.2012

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r.), dbając o jakość naszych usług i dbałośc o zachowanie poufności, Pracownicy Centrum Genetyki Medycznej GENESIS nie udzielają telefonicznie informacji o wynikach badań genetycznych.

czytaj więcej »