X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Informacja dla Lekarza

dodano: 05.11.2012

Uprzejmie informujemy, że w Listopadzie 2012 w Centrum Genetyki Medycznej GENESIS istnieje możliwość nieodpłatnego wykonania badań genetycznych (test podstawowy genu BRCA1) dla Pacjentek, które chorowały w przeszłości lub aktualnie są w trakcie leczenia z powodu raka piersi lub raka jajnika.

czytaj więcej »
photo

Udzielanie informacji o wynikach badań

dodano: 12.10.2012

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r.), dbając o jakość naszych usług i dbałośc o zachowanie poufności, Pracownicy Centrum Genetyki Medycznej GENESIS nie udzielają telefonicznie informacji o wynikach badań genetycznych.

czytaj więcej »
photo

Serdecznie zapraszamy na wykład pt. "Czy w walce z rakiem może pomóc genetyk?"

dodano: 04.10.2012

Nowotwór jest chorobą, która może dotknąć każdego z nas. Wielu chorych zastanawia się wtedy, czy warto podejmować terapię, gdzie najlepiej szukać pomocy... A może nie wszystkie opcje jeszcze zostały wykorzystane?

czytaj więcej »
photo

Zapraszamy na nasze stoisko

dodano: 03.10.2012

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznym Zwrotniku Raka, który odbędzie się 26-28.10.2012 r. w Poznaniu przy ul. Kutrzeby 10.

czytaj więcej »
photo

Genetyczna Biała Sobota

dodano: 02.10.2012

Zapraszamy na drugą Genetyczną Białą Sobotę, tym razem do Gniezna. Kliknij, aby zobaczyć plakat

czytaj więcej »