X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Wykład wygłoszony na VII Krajowej Konferencji Ginekologia i Położnictwo

dodano: 08.6.2011

Wykład Pani Profesor Anny Latos-Bieleńskiej na temat znaczenia badań genetycznych w zaburzeniach rozrodu wygłoszony podczas VII Krajowej Konferencji Szkoleniowej Ginekologia i Położnictwo 2010, Kraków, 19-20 listopada 2010.

czytaj więcej »
photo

Certyfikat EMQN

dodano: 06.6.2011

Z prawdziwą dumą i satysfakcją pragniemy poinformować, że nasze Laboratorium genetyki molekularnej współpracujące z Uniwersytetem A. Mickiewicza uzyskało certyfikat EMQN w zakresie analizy sekwencyjnej.

czytaj więcej »
photo

Certyfikat Najwyższa Jakość w Medycynie

dodano: 25.5.2011

Z dumą i satysfakcją pragniemy poinformować Państwa, że Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało firmie GENESIS POLSKA certyfikat "Najwyższa Jakość w Medycynie".

czytaj więcej »
photo

5.234.030 PLN dla GENESIS

dodano: 03.3.2011

Z wielką satysfakcją informujemy, że GENESIS POLSKA Sp. z o.o. uzyskała dofinansowanie w wysokości 5.234.030 PLN z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, działanie 1.4-4.1. Innowacyjność projektu polega na opracowaniu i wdrożeniu innowacyjnego produktu na skalę światową - dedykowanych specyficznie populacji polskiej i słowiańskiej chipów mikromacierzowych umożliwiających dokonywanie kompleksowych testów genetycznych wielu chorób i patologii o istotnych skutkach społecznych i złożonym podłożu molekularnym.

czytaj więcej »
photo

Mikromacierze CGX w CGM GENESIS

dodano: 02.1.2011

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest jedynym w Polsce prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, który posiada najnowocześniejszy sprzęt wykorzystujący w diagnostyce genetycznej technologię mikromacierzy. Dzięki temu może jeszcze szybciej i pewniej pomagać swoim pacjentom.

czytaj więcej »