X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

5.234.030 PLN dla GENESIS

dodano: 03.3.2011

Z wielką satysfakcją informujemy, że GENESIS POLSKA Sp. z o.o. uzyskała dofinansowanie w wysokości 5.234.030 PLN z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, działanie 1.4-4.1. Innowacyjność projektu polega na opracowaniu i wdrożeniu innowacyjnego produktu na skalę światową - dedykowanych specyficznie populacji polskiej i słowiańskiej chipów mikromacierzowych umożliwiających dokonywanie kompleksowych testów genetycznych wielu chorób i patologii o istotnych skutkach społecznych i złożonym podłożu molekularnym.

czytaj więcej »
photo

Mikromacierze CGX w CGM GENESIS

dodano: 02.1.2011

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest jedynym w Polsce prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, który posiada najnowocześniejszy sprzęt wykorzystujący w diagnostyce genetycznej technologię mikromacierzy. Dzięki temu może jeszcze szybciej i pewniej pomagać swoim pacjentom.

czytaj więcej »
photo

Diagnostyka genetyczna patogenów - nowość w CGM GENESIS

dodano: 01.1.2011

Nierozpoznane i nieleczone zakażenia dróg moczowo-płciowych mogą prowadzić do poronień i być przyczyną niepłodności żeńskiej oraz męskiej.

czytaj więcej »
photo

Mikromacierze w badaniach genetycznych kosmówki z poronienia

dodano: 01.1.2011

CGM GENESIS rekomenduje wykonanie badań genetycznych materiału z poronienia z zastosowaniem mikromacierzy klinicznych. Mikromacierze ArrayCGH to innowacyjna metoda badania materiału genetycznego (DNA) oparta na najnowszych osiągnięciach technologicznych. W porównaniu do dotychczas stosowanych metod, takich jak klasyczne badanie kariotypu czy FISH, hybrydyzacje na mikromacierzach arrayCGH umożliwiają analizę w jednym eksperymencie całego materiału genetycznego (olbrzymiej ilości genów jednocześnie), przy rozdzielczości nieosiągalnej w innych metodach diagnostycznych.

czytaj więcej »
photo

Zmiana godzin pracy Centralnej Rejestracji i Infolinii

dodano: 30.11.-0001

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż dzisiaj (tj. 31.07.2018) Centralna Rejestracja czynna będzie wyjątkowo do godz. 16:00., a infolinia do godziny 18. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Zespół CGM Genesis.

czytaj więcej »