X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Zmiana godzin pracy Centralnej Rejestracji

dodano: 16.10.2018

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w dniu 16.10.2018 Centralna Rejestracja będzie czynna wyjątkowo do godziny 16:00. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Zespół CGM Genesis

czytaj więcej »
photo

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk-Wrzeszcz nową jednostką partnerską!

dodano: 16.10.2018

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Centrum Medyczne POLMED mieszczące się w Gdańsku, zostało jednostką partnerską CGM GENESIS na terenie Województwa Pomorskiego. W Placówce mogą Państwo uzyskać profesjonalna konsultację w zakresie badań genetycznych i skorzystać z pełnej oferty badań CGM GENESIS.

czytaj więcej »
photo

Zmiana godzin pracy Infolinii

dodano: 19.9.2018

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w dniu 19.09.2018 Infolinia będzie czynna wyjątkowo do godziny 15.00. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

czytaj więcej »
photo

IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka

dodano: 17.9.2018

W dniach 13-15.09.2018 Centra Genetyki Medycznej GENESIS uczestniczyły w IX Zjeździe Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Członkowie Zjazdu mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów oraz odwiedzenia naszego firmowego stoiska.

czytaj więcej »
photo

CGM Genesis po raz kolejny uczestnikiem wydarzenia "ZaBIEGAJ O FUNDUSZE"

dodano: 14.9.2018

Miło nam poinformować, że Centra Genetyki Medycznej Genesis po raz kolejny wzięło udział w wydarzeniu "ZaBIEGAJ o Fundusze". Jako beneficjent WRPO przedstawiliśmy rozwiązania technologiczne, które wdrożyliśmy dzięki wsparciu środków unijnych.

czytaj więcej »