X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

photo

Zadbaj o serce! - badania z rabatem

dodano: 19.1.2017

Szanowni Państwo, w dniach 19-31.stycznia prowadzimy akcję "Zadbaj o serce"! W podanym terminie badanie na Trombofilię (ID.362) oraz Hipercholesterolemię (ID.146) objęte zostały 10% rabatem.

czytaj więcej »
photo

Wywiad z Prof. Anną Latos-Bieleńską w magazynie "Twój Styl"

dodano: 12.1.2017

Szanowni Państwo, w najnowszym numerze magazynu "Twój Styl" mogą Państwo przeczytać wywiad z Panią Prof.dr hab.med. Anną Latos-Bieleńską dotyczący dziedziczenia schorzeń genetycznych,

czytaj więcej »
photo

CGM GENESIS Laureatem nagrody "i-Wielkopolska-Innowacyjni dla Wielkopolski"

dodano: 16.12.2016

Szanowni Państwo, Z nieskrywaną dumą informujemy, iż Centra Genetyki Medycznej Genesis znalazły się w gronie najbardziej innowacyjnych firm z Wielkopolski w 2016 r. Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski” w kategorii Nowoczesne technologie medyczne odebrała w dniu wczorajszym podczas uroczystej Gali Pani Małgorzata Wróbel – Wiceprezes Zarządu CGM GENESIS.

czytaj więcej »
photo

Praca CGM GENESIS w okresie świątecznym

dodano: 13.12.2016

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym:

czytaj więcej »
photo

Karty podarunkowe na badania genetyczne

dodano: 08.12.2016

Szanowi Państwo, zbliżający się okreś Świąt Bożego Narodzenia to czas składania życzeń oraz czynienia podsumowań, planów i - oczywiście - postanowień noworocznych. To także szczególny moment, by pomyśleć o tych, których kochamy i zadbać o ich zdrowie.

czytaj więcej »